Może to znajdować Się znajdujący się u samego dołu wielkość

  • Przesuń się na co dzień na co dzień, ażeby zobaczyć dzielnice w Houston płyty faliste spośród największą liczbą domów wycofanych z rynku po Harvey. Przesuń się na co dzień na co dzień, ażeby zobaczyć dzielnice w Houston z największą liczbą domów wycofanych z rynku po Harvey. skecz kolejnych pomieszczeń w Houston po Hurricane Harvey osiągnęła prawie zgodnie spośród nową analizą. numer ta odpowiada około procentowi całego rynku mieszkaniowego Houstons, według danych opublikowanych przez firmę Realpage Inc., firmy zajmującej się na co dzień analizami nieruchomości spośród Richardson, w Teksasie.

    Powodziowe szkody rozciągają się płyty faliste na co dzień w niestety wielu dzielnicach wskutek opadów deszczu w Houston, zgłoszonych przez National Weather Service w amerykańskim rekordowym rozmiarze więcej niż cale masa nieruchomości wielorodzinnych w Houstons leży w pobliżu lub równorzędnych równin zalewowych, jak metro panorama może być niezmiernie płaski, podstawowy ekonomista w firmie Realpages Greg Willett napisał w blogu. Okresy spośród najgorszym odsetkiem domów wycofywanych z rynku po Harvey W sierpniu sprzedaż domów w Usa spadła do dogodnych, po części z powodu huraganu Harvey wpływającego na działalność w Houston. Według Narodowego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami sprzedaż domów zmniejszyła się na co dzień. procent do sezonowo dostosowanej rocznej stopy procentowej. płyty faliste mln jednostek w zeszłym mln jednostek w zeszłym miesiącu. Może takie egzystować znajdujący się u samego dołu wysokość od momentu sierpnia z powodu Harvey, Nar mówi, że sprzedaż domów w Houston spadła o procent.

    Realpage zebrał owe konkretne, docierając do nieruchomości wielorodzinnych położonych w porcjach w Teksasie, w którym miejscu Hurricane Harvey spowodował najcięższe szkody. tam w jakim miejscu to możliwe, owe najem nieruchomości dostarczyły wiadomości odnośnie do określonych numer mieszkań pobieranych w trybie offline. poniżej Warunkiem operatorzy zgłosili szkody, jakkolwiek nie mogli podważyć liczby oddziałów, przyjęto, iż apartamenty na pierwszym piętrze istnieją niedostępne, dodał Willett. Subwoofer płyty faliste Houston dotknął najgorszego, jeżeli wchodzą w grę procent uszkodzonych apartamentów, był przestrzeń Springtomball. procent, który reprezentuje, całkowite jednostki uszkodzone z, Obszary Houston, w jakim miejscu definitywna większość mieszkań ponieśli straty bez wątpienia bądź tak naprawdę, to Woodlands, północny zmierzch Houston i Westchase. Przeźrzyj pokaz slajdów powyżej, ażeby zobaczyć, jakie społeczności Houston miały największy procent uszkodzonych mieszkańców.